Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

    I-a cititi aici ;)

    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    masculin
    Numarul mesajelor : 89
    Localizare : SIBIU
    Joburi/Distractii : COUNTER-STRIKE 1.6 /NEcunoscut
    Stare de spirit : Glumet mah
    Warn :
    I-a cititi aici ;) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100I-a cititi aici ;) Right_bar_bleue

    Data de inscriere : 22/02/2008

    I-a cititi aici ;) Empty I-a cititi aici ;)

    Mesaj Scris de Admin Dum Apr 13, 2008 8:05 pm

    Shit happens... every fu**ing day....and you know what? somedays, twice a day!

    ... Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi??TRAGE si IMPINGE ...

    In scolile din ziua de azi... profesorii intretin tot mai des raporturi sexuale cu elevii. Profii ne f*t la cap... iar pe noi ne doare`n c*r

    Imparatul avea o gradina si in fund un mar I-a cititi aici ;) 24

    doua vaci crosetau apa intr-o fantana
    -apropo de lapte, cat e ceasul?
    alta scoate termometru si spune:-Miercuri!! <---- asta e sec

    Culmea tehnicii yoga: sa-ti tragi un cap in gura.

    O padure virgina este o padure in care mana omului n-a bagat niciodata piciorul.

    Daca-o freci cu bucurie, imposibil sa nu-nvie!

    In padurea cu alune Aveau casa doi pitici....Vine Cioak si le spune:E Elodia p'aici?

    yummy yummy! ce gust de sange are lama asta gillete.....I-a cititi aici ;) 1

    Ma uit la luna... te vad pe tine..... ma uit la soare.... te vad pe tine..... ma uit in departare..... te vad pe tine..... DA` da-te dr**u din fata mea odata!!!

    Consumul excesiv de tutun si alcool duce la terminarea lui! I-a cititi aici ;) 21))

    Pesimistul vede intr-un tunel intunericul, optimistul vede lumina de la capatul lui, realistul vede luminile trenului care vine. Mecanicul de locomotiva vede trei idioti pe șine.

    am probleme q articulatziile....in sensul k m doare.n cot de voi I-a cititi aici ;) 21

    Ce a spus Ben Laden cand a daramat ce le 2 turnuri ?......Duble Kill !!!! si cand a lovit Pentagonul ? ... Head Shot !!!

    Hmmm.. am o dilema: sa-mi tai venele, sau sa le las sa creasca???

    asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici bleg...(acum citeste fara animale) [ sry dak e jignire si am modificat eu cuv bleg ca era altceva acolo .... dak e cva imi spuneti si`l sterg ]

    dekt bolnav in pat... mai bn beat sub pat I-a cititi aici ;) 21I-a cititi aici ;) 21

    Psihologul este un tip care-ti ia o gramada de bani ca sa-ti puna toate intrebarile pe care sotia ti le pune gratis. I-a cititi aici ;) 21)

    viata e ca p**a..... unii o au mai scurta... altii mai lunga....... I-a cititi aici ;) 24

      Data/ora curentă este: Vin Apr 19, 2024 3:20 pm